Umów jazdę próbną

 

 

Kiedy prowadzisz Mazdę, nigdy nie jesteś sam.
Samochód i kierowca, w pełnej harmonii.
Uczucie jedności, które nazywamy Jinba Ittai.
To filozofia Mazdy, która jest w sercu wszystkiego, co robimy.

DRIVE TOGETHER

Wybierz interesujący Cię model. Podaj nam preferowaną datę jazdy testowej i wyślij formularz a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia jazdy próbnej.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu organizacji i przeprowadzenia jazdy próbnej przez Autoryzowanego Dealera Mazda. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o. o. oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest "Kozłowski" Jan Kozłowski z siedzibą przy ul. A. Struga 31b, 70-777 Szczecin. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.