Kontakt

Kozłowski

LOKALIZACJA

Salon:
A. Struga 31 B
70-777 Szczecin
Tel.: +48 91 464 48 81
e-mail:
Kozlowski@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 8.00-18.00
sobota: 8:00-16:00

Serwis:
A. Struga 31 B
Szczecin
Tel.: +48 91 464 48 81
e-mail:
Serwis.Kozlowski@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 7:30-18.00
sobota: 8:00-16:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest "Kozłowski" Jan Kozłowski z siedzibą przy ul. A. Struga 31b, 70-777 Szczecin. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Beczkowski

Gerard Beczkowski

Dyrektor

telefon
509422030

e-mail
beczkowski@mazdaszczecin.pl

Dsc 4218 00023 00024 00006

Ewelina Sulińska

Kierownik Działu Handlowego

telefon
797 292 057, 91 464 48 81

e-mail
sulinska@mazdaszczecin.pl

Dsc 4233 00038 00039 00010

Krzysztof Jaworski

Doradca Handlowy

telefon
797 292 055

e-mail
jaworski@mazdaszczecin.pl

Dsc 4239 00042 00043 00011

Artur Weryho

Doradca Klienta Indywidualnego

telefon
786 813 300

e-mail
weryho@mazdaszczecin.pl

Gora

Piotr Góra

Doradca Handlowy

telefon
503 566 649

e-mail
gora@mazdaszczecin.pl

Dsc 4239 00042 00043 00011

Kamil Tondel

Doradca Handlowy

telefon
514 004 608

e-mail
tondel@mazdaszczecin.pl

Dsc 4239 00042 00043 00011

Kamil Tondel

Doradca Handlowy

telefon
514 004 608

e-mail
tondel@mazdaszczecin.pl

Dsc 4324 00123 00103 00026

Aleksandra Wojniłko-Sekuła

Recepcja, Administracja, Ubezpieczenia

telefon
517 097 281

e-mail
wojnilko.sekula@mazdaszczecin.pl

Dsc 8181 00038

Piotr Błaszkowski

Doradca Serwisowy

telefon
508 854 196, 91 4644 881

e-mail
blaszkowski@mazdaszczecin.pl

Dsc 4287 00089 00069 00020

Tomasz Afelt

Kierownik Działu Serwisu

telefon
797 292 056

e-mail
afelt@mazdaszczecin.pl

Dsc 8759 00030  2

Marcin Wolanin

Doradca Serwisowy

telefon
508 854 124

e-mail
wolanin@mazdaszczecin.pl

Dsc 8098 00031

Marta Fafuła

Finansowania, Ubezpieczenia, Marketing

telefon
690 395 084

e-mail
fafula@mazdaszczecin.pl

Dsc 8168 00035

Karol Grochowicki

Doradca ds Części Zamiennych

telefon
501 085 107

e-mail
grochowicki@mazdaszczecin.pl


Mapa dojazdu do salonu